Cześć! Poznajmy się.

Mam na imię Karolina. To ja stoję za sklepem #photodesigner. Proszę rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj się. Spędzimy miło kilka minut;) Możesz mówić mi Karola.

Mam trochę ponad 30 lub trochę poniżej 35 lat, to zależy, jak na to spojrzyeć. Mieszkam w pięknym Wrocławiu, a razem ze mną mieszkają: mój mąż, córka Ania, która w przyszłości z pewnością zostanie artystką (lub weterynarzem, to nie jest jeszcze to przesądzone), syn Olo, którego trudno spotkać, bo nigdy się nie zatrzymuje i stara kotka imieniem Puma (oswojona, absolutnie niegroźna). Jestem zajętą mamą, jak większość współczesnych matek. Na co dzień pomagam pacjentom w dużym centrum onkologicznym, a firma stała się moim trzecim dzieckiem.

Jak tworzę swoje grafiki?

Elementy graficzne maluję na iPadzie Pro w aplikacji Procreate, a następnie projekty składam w całość Photoshopie. Czasami maluję ręcznie farbami akwarelowymi, a następnie przenoszę obrazy do świata cyfrowego, ale digitalart to około 90% moich produktów. Próbowałam swoich sił w letteringu, ale najwyraźniej nie jestem do tego stworzona 😉 Etap rysowania elementów jest moim ulubionym; Ilekroć czuję w głowie niepokój, sięgam po tablet i oddaję się rysowaniu, niesamowicie mnie to relaksuje. Kolejnym krokiem jest zaimportowanie grafiki na komputer stacjonarny i projektowanie z nich większych kompozycji, a następnie wykorzystanie ich w produktach takich jak szablony marketingowe czy kalendarze. Oczywiście tworzę kopie zapasowe na wypadek awarii na każdym etapie. Właściwie robienie kopii zapasowych stało się moim natręctwem…

Newsletter

Zachęcam Cię do zapisania się do newslettera. Dzięki temu nie tylko będziesz na bieżąco z nowościami w sklepie, ale także pozwolisz mi rozpieszczać się prezentami. Co to mogło by być? Rabat na zakupy, darmowe grafiki, kalendarz, szablon… Z każdym e-mailem coś innego. Brzmi nieźle?

Facebook
Facebook
Pinterest
Instagram